Wielkopolski Międzynarodowy Turniej Judo 18-19.03.2023 Suchy Las
Results
Competitors
Medals
Statistics
Next fights
Coach
Categories
FU9-24
FU9-26
FU9-27
FU9-30
FU9-31
MU9-21
MU9-23
MU9-24
MU9-25
MU9-26
MU9-27
MU9-28
MU9-29
MU9-34
MU9-40
MU9-51
FU11-27
FU11-30
FU11-33
FU11-36
FU11-40
FU11-44
FU11-48
FU11+48
MU11-26
MU11-29
MU11-32
MU11-35
MU11-38
MU11-42
MU11-46
MU11-50
MU11-55
FU13-30
FU13-33
FU13-36
FU13-40
FU13-44
FU13-48
FU13-52
FU13-57
FU13-63
FU13+63
MU13-32
MU13-35
MU13-38
MU13-42
MU13-46
MU13-50
MU13-55
MU13-60
MU13-66
MU13-73
MU13+73
FU15-40
FU15-44
FU15-48
FU15-52
FU15-57
FU15-63
FU15-70
FU15+70
MU15-38
MU15-42
MU15-46
MU15-50
MU15-55
MU15-60
MU15-66
MU15-73
MU15-81
MU15-90
MU15+90
FU18-44
FU18-48
FU18-52
FU18-57
FU18-63
FU18-70
FU18+70
MU18-46
MU18-50
MU18-55
MU18-60
MU18-66
MU18-73
MU18-81
MU18-90
MU18+90
Competitors
Name
Club
Category
Pos
Antoni ABRAMOWICZ
WSS Winner Wrocław
MU18-73
-
Antoni ADAMSKI
PGE Akademia Judo Poznań
MU13-55
3.
Filip ADAMSKI
WSS Winner Wrocław
MU13-46
3.
Jakub ADAMSKI
UKS Judo Cobra Nowy Tomyśl
MU11-35
3.
Maurice ALEXANDER
PSV Frankfurt (Oder)
MU15-50
7.
Gniewko ANASZEWSKI
UKS Gokyo Judo
MU11-46
1.
Ania ARZUMANIAN
UKS Gokyo Judo
FU11-27
1.
Karen ARZUMANIAN
UKS Gokyo Judo
MU13-42
5.
Charis ATHANASIADIS
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU13-42
-
Jakub AUGUSTYNIAK
MKS Juvenia Wrocław
MU18-81
-
Iga BACHLAJ
Pretorian Team
FU11-36
1.
Szymon BAKSALARY
UKS Jedynka Nowa Sól
MU11-35
-
Aleksander BALCERZAK
UKS Arashi Łódź
MU18-55
7.
Aleksandra BANASIK
Hachi Judo
FU13-48
-
Barbara BANASIK
Hachi Judo
FU15-52
-
Wojciech BANASIK
Hachi Judo
MU11-42
3.
Liliana BARANOWSKA
UKS Gimnazjon Suchy Las
FU11-30
5.
Aleksander BARAŃSKI
OŚ AZS Poznań
MU15-55
-
Błażej BARAŃSKI
UKS 10 Bydgoszcz
MU13-46
2.
Marianna BATKO
UKS Gimnazjon Suchy Las
FU11-33
-
Krystian BAZYLAK
LKS Szubinianka
MU13-66
2.
Ruslan BECKER
Judoschule Kano Bremenhaven
MU13-35
1.
Sara BEJNAROWICZ
KS Judo Gwardia w Koszalinie
FU9-30
1.
Maksym BERNADZIKOWSKI
WSS Winner Wrocław
MU13-42
-
Aleksandr BEZPALCHENKO
UKS Dwunastka
MU18-60
-
Szymon BIAŁAS
UKS Jedynka Nowa Sól
MU13-73
1.
Szymon BIAŁECKI
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU13-50
3.
Nikodem BIAŁK
UKS Simba Reda
MU18+90
3.
Bartosz BIDA
Judo Tigers
MU18-60
-
Michał BIDA
Judo Tigers
MU18-60
-
Stanisław BIEGA
MKS Juvenia Wrocław
MU15-50
5.
Zofia BIEGA
MKS Juvenia Wrocław
FU18-63
3.
Łukasz BIELAWA
TS Judo Gryf Słupsk
MU18-66
5.
Anna BOBER
UKS Gimnazjon Suchy Las
FU13-33
2.
Michał BOJANOWSKI
Hato Judo
MU15-81
1.
Anhelina BONDARENKO
UKS Łokietek Poznań
FU9-30
2.
Klaudia BOROWIEC
MKS Juvenia Wrocław
FU18-48
2.
Paulina BOROWIEC
MKS Juvenia Wrocław
FU15-57
3.
Michał BOROŃ
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU13-35
5.
Helena BRODALA
PGE Akademia Judo Poznań
FU15-44
-
Maksymilian BRYZEK
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU9-28
1.
Nikodem BRZOZOWSKI
UKS Junior Lipno
MU11-29
7.
Patryk BRZĘCKI
UKS Judo Tuliszków
MU18-81
-
Wojciech BURA
UKS SMS 69 Judo
MU13-42
7.
Bartosz BURKOWSKI
MKS Juvenia Wrocław
MU18-66
3.
Franek BUTOKA
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU9-25
2.
Marcel BUTOKA
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU13-55
3.
Dominik BUZIEWICZ
LKS Szubinianka
MU15-73
3.
Mikołaj BUĆKOWSKI
KS Judo Spartakus
MU18-81
-
Barbara BYTOWSKA
UKS Gimnazjon Suchy Las
FU11-33
7.
Zofia BĄCZYKOWSKA
UKS Ippon Kożuchów
FU11-27
2.
Franciszek BĄKIEWICZ
Jaguar Gdańsk
MU18-66
-
Mikołaj BĄKOWSKI
LKS Szubinianka
MU13-60
1.
Szymon BĄKOWSKI
LKS Szubinianka
MU11-32
5.
Jerzy BĘDKOWSKI
UKS Gokyo Judo
MU11-26
2.
Filip BŁASZCZYK
Pretorian Team
MU11-35
5.
Jagoda BŁAWAT
MKS Juvenia Wrocław
FU15-70
1.
Kacper BŁAŻEWICZ
UKS Narew Łapy
MU18-50
1.
Mirmił BŁOCHOWICZ
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU11-32
-
Lena CALIŃSKA
KS MaKo Judo
FU15-52
3.
Nikodem CECHOSZ
UKS Simba Reda
MU15-50
2.
Giorgio CHARTOLANI
Judo Lisy
MU9-26
2.
Nela CHMIELEWSKA
KS Judo Gwardia w Koszalinie
FU13-40
2.
Jakub CHOCZYŃSKI
TKS Judo Toruń
MU18-60
-
Jakub CHODKOWSKI
Hachi Judo
MU11-38
3.
Piotr CHODORSKI
KS Sakura Team
MU18-90
2.
Wojciech CHOJNACKI
Ippon Jarocin
MU13-46
7.
Leon CHWASTEK
UKS 10 Bydgoszcz
MU13-50
3.
Nikodem CICHECKI
Hato Judo
MU15-42
7.
Kornel CIELECKI
MKS Juvenia Wrocław
MU15-55
1.
Filip CIESIELSKI
UKS Sparta Sława
MU18-66
-
Wincenty CIEŚLIK
BKS Judo Bydgoszcz
MU13-35
-
Helena CWALINA
OŚ AZS Poznań
FU9-27
3.
Damian CYRGANOWICZ
TS Judo Gryf Słupsk
MU18-50
2.
Konstanty CZABAŃSKI
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU13-38
-
Szymon CZAŁBOWSKI
Hato Judo
MU15-46
3.
Bruno CZECHOWICZ
Poziom 303 Wrocław
MU13-38
-
Jagoda CZERNIAWSKA
Klub Sportów Walki Profight
FU18+70
3.
Oliwia CZERNIECKA
KJ Samuraj Koszalin
FU18-52
5.
Filip CZERWIŃSKI
LKS Szubinianka
MU11-35
-
Aleks CZUBAJ
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU11-26
7.
Maja CZUBIŃSKA
UKS Ippon Kożuchów
FU13-40
1.
Jarosław CZUMACZENKO
KS MaKo Judo
MU15-55
3.
Leon CZUPER
MKS Juvenia Wrocław
MU13-38
-
Ignacy DACHTERA
UKS Jedenastka Zielona Góra
MU9-26
3.
Alicja DAWIDZIAK
UKS Junior Lipno
FU11-27
7.
Krzysztof DAWIDZIAK
UKS Junior Lipno
MU9-21
4.
Aleksander DEJWOREK
UKS Junior Lipno
MU9-29
4.
Filip DEJWOREK
UKS Junior Lipno
MU9-27
3.
Lucas DEUTSCHLÄNDER
PSV Frankfurt (Oder)
MU18+90
3.
Teodor DIXON
OŚ AZS Poznań
MU15-46
-
Karol DMITROWSKI
UKS Ippon Kożuchów
MU13-42
3.
Maksym DMYTRIEV
UKS 10 Bydgoszcz
MU13-42
-
Antoni DOBOSZ
WSS Winner Wrocław
MU15-42
1.
Franciszek DOBOSZ
WSS Winner Wrocław
MU15-55
7.
Gerard DRECKI
OŚ AZS Poznań
MU18-66
7.
Jędrzej DRECKI
OŚ AZS Poznań
MU15-50
3.
Szymon DROZD
UKS Jedenastka Zielona Góra
MU15-50
-
Maciej DROŻDŻYŃSKI
Judo Tigers
MU15-50
7.
Maja DUBKOWSKA
UKS 2 Judo Nakło
FU15-57
1.
Błażej DUDZIAK
UKS Jedynka Nowa Sól
MU9-40
2.
Konrad DUDZIEC
MKS Juvenia Wrocław
MU15-46
7.
Patryk DUDZIEC
MKS Juvenia Wrocław
MU11-35
2.
Zuzanna DUSZAK
KS MaKo Judo
FU18-70
-
Nadia DUSZCZAK
KS Judo Gwardia w Koszalinie
FU13-33
1.
Wiktor DUTKOWIAK
UKS Jedenastka Zielona Góra
MU9-40
4.
Bartosz DWULIT
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU11-26
5.
Artur DYBA
KS MaKo Judo
MU18-60
5.
Nadia DZIADKO
UKS Simba Reda
FU15-63
1.
Mateusz DĄBEK
Jaguar Gdańsk
MU18-73
-
Igor DĄBROWSKI
MKS Juvenia Wrocław
MU13-32
7.
Sebastian ERDMAN
MKS Juvenia Wrocław
MU18-81
-
Emma FARYNA
KS Judo Gwardia w Koszalinie
FU9-27
1.
Oleksandr FEDORCHENKO
KS AZS-AWF Gorzów Wlkp.
MU18-55
3.
Filip FIEDAK
Pretorian Team
MU9-24
3.
Nikola FIGIEL
WSS Winner Wrocław
FU18-52
3.
Franciszek FIKUS
UKS Łokietek Poznań
MU9-34
3.
Marika FILARSKA
UKS 10 Bydgoszcz
FU13-48
3.
Emil FILIPEK
UKS Jedynka Nowa Sól
MU9-29
3.
Bartłomiej FISTEK
MKS Juvenia Wrocław
MU13-38
1.
Szymon FISTEK
MKS Juvenia Wrocław
MU18-50
4.
Lena FREILICH
Akademia Judo Szczecin
FU15-44
-
Filip GABRYSZEWSKI
UKS Łokietek Poznań
MU11-42
7.
Franciszek GAJOS
PGE Akademia Judo Poznań
MU11-29
-
Oliver GAJOWIEC
UKS Ippon Kożuchów
MU15-60
2.
Katarzyna GAJOWNIK
UKS 10 Bydgoszcz
FU13-44
1.
Bartosz GALUS
Hachi Judo
MU11-29
-
Zofia GARBACZUK
Hachi Judo
FU13+63
1.
Franciszek GARCZAREK
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU9-29
5.
Zosia GARCZAREK
KS Judo Gwardia w Koszalinie
FU9-26
3.
Nel GARCZYŃSKA
Pretorian Team
FU11-40
1.
Stanisław GARCZYŃSKI
Bushi Toruń
MU11-26
-
Pola GAZECKA
UKS Simba Reda
FU18-63
1.
Bolesław GEISLER
UKS Judo Cobra Nowy Tomyśl
MU11-32
-
Alessia Sophia GHERASUDIS
UJKC Potdam
FU18-63
3.
Piotr GIEMBICKI
AZS-AWF Poznań
MU18-66
-
Wojciech GLIGA
MKS Juvenia Wrocław
MU13-38
2.
Jakub GODLEWSKI
MKS Juvenia Wrocław
MU11-32
2.
Jakub GOLIS
Judo Tigers
MU15-38
-
Julia GORZKOWSKA
TS Judo Gryf Słupsk
FU18-52
7.
Tomasz GOSZCZYŃSKI
UKS Łokietek Poznań
MU11-26
5.
Jan GOŁUCH
PGE Akademia Judo Poznań
MU15-73
1.
Jakub GOŁĘBICKI
MKS Juvenia Wrocław
MU18-66
-
Gabriel GRACZYK
PGE Akademia Judo Poznań
MU9-25
1.
Leon GRAJEWSKI
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU11-38
-
Wiktor GRODZKI
UKS Junior Lipno
MU18-73
-
Sebastian GRUDZIŃSKI
KS Akademia Judo Łódź
MU18-66
-
Maria GRZEJDA
UKS Łokietek Poznań
FU9-26
1.
Michał GRZEJDA
UKS Łokietek Poznań
MU9-28
2.
Mikołaj GRZELACHOWSKI
UKS Łokietek Poznań
MU15-46
-
Kacper GRZYBEK
UKS Gokyo Judo
MU13-32
7.
Marcelina GRZYWACZ
UKS 10 Bydgoszcz
FU13-52
2.
Urszula GUDEL
KS AZS-AWF Gorzów Wlkp.
FU18-52
7.
Hubert GURGACZ
UKS Hajime Bytom Odrzański
MU18-60
-
Sara GURGACZ
UKS Hajime Bytom Odrzański
FU15-48
-
Adrianna GWIZDALSKA
OŚ AZS Poznań
FU18-70
3.
Gabriela GÓRAL
Pretorian Team
FU11-27
-
Jakub GÓRKA
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU13-73
2.
Amelia GÓRNIK
KS Judo Gwardia w Koszalinie
FU9-26
2.
Oskar GÓRSKI
Jaguar Gdańsk
MU18-55
5.
Iga GÓSKA
UKS Judo Tuliszków
FU18-52
-
Leon HAJZLER
UKS Jedynka Nowa Sól
MU11-32
-
Kacper HARHALA
Judo Tigers
MU13-42
-
Adrian HEIL
MKS Juvenia Wrocław
MU18-55
3.
Antoni HEIZER
PGE Akademia Judo Poznań
MU13-46
-
Antoni HELIŃSKI
UKS Jedynka Nowa Sól
MU9-29
2.
Daniel HERASYMIENKO
TKS Judo Toruń
MU18-66
-
Wiktor HERICH
Judo Lisy
MU9-34
2.
Szymon HERMAŃSKI
Poznański Klub Sportowy Olimpia
MU18-66
-
Michał HESS
Hachi Judo
MU15-50
3.
Emil HEWCZUK
UKS Judo Cobra Nowy Tomyśl
MU11-35
5.
Natalia HEWUSZ
UKS Sparta Sława
FU15-48
-
Michał HODERA
MKS Juvenia Wrocław
MU15-73
7.
Adriaj HORDYJ
Akademia Judo Szczecin
MU11-38
7.
Arhip HRYSHKEVICH
UKS Junior Lipno
MU9-24
1.
Karolina HRYSHKEVICH
UKS Junior Lipno
FU13-30
3.
Zuzanna HYBNER
UKS Jedenastka Zielona Góra
FU18-70
-
Iwo IDZIKOWSKI
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU13-32
-
Alex IGNASZAK
OŚ AZS Poznań
MU15-55
-
Julian IKONIAK
Pretorian Team
MU11-32
7.
Szymon IRLA
TKS Judo Toruń
MU18-60
-
Tetiana IURCHENKO
UKS Gokyo Judo
FU11-33
1.
Tymur IURCHENKO
MKS Juvenia Wrocław
MU15-50
-
Patryk JACHYMSKI
UKS Olimp Nowa Sól
MU18-73
7.
Bartłomiej JAGIELSKI
MKS Juvenia Wrocław
MU13-42
-
Tymoteusz JAGODA
UKS Arashi Łódź
MU15-46
-
Maksymilian JAGODZIŃSKI
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU11-29
-
Wiktor JAGODZIŃSKI
KJ Samuraj Koszalin
MU18-81
-
Adrian JAKUBINIEC
TS Judo Gryf Słupsk
MU18-66
-
Bartek JANIACZYK
MKS Juvenia Wrocław
MU13-38
-
Jędrzej JANIKOWSKI
UKS Olimp Nowa Sól
MU18-81
5.
Jakub JANKOWSKI
PGE Akademia Judo Poznań
MU13-55
2.
Leon JANKOWSKI
UKS Łokietek Poznań
MU15-42
-
Maksymilian JANKOWSKI
TKS Judo Toruń
MU18-73
-
Maksymilian JANUCHOWSKI
UKS Dębiec Poznań
MU15-60
5.
Hortensja JAROCH
UKS Judo Chodzież
FU11-30
-
Magdalena JARSKA
Judo Lisy
FU11-27
-
Agata JASIAK
KS Judo Gwardia w Koszalinie
FU9-31
2.
Marta JASIAK
KS Judo Gwardia w Koszalinie
FU11-44
3.
Mike JASKULSKI
Akademia Judo Szczecin
MU13-38
3.
Olgierd JASTRZĄB
UKS 10 Bydgoszcz
MU13-55
-
Wojciech JASZEWSKI
UKS Junior Lipno
MU11-46
2.
Daria JAWORSKA
Akademia Judo Szczecin
FU13-40
5.
Szymon JELONKIEWICZ
MKS Juvenia Wrocław
MU15-66
-
Maja JEZIORSKA
MKS Juvenia Wrocław
FU15-57
-
Zuzanna JEZIORSKA
MKS Juvenia Wrocław
FU15-52
-
Tomasz JOPEK
OŚ AZS Poznań
MU15-38
3.
Aleksander JURA
Akademia Judo Szczecin
MU15-60
-
Filip JURCZUK
Hachi Judo
MU18-60
-
Joanna JURCZUK
Hachi Judo
FU15-52
5.
Damian JUREK
KS Akademia Judo Łódź
MU18-81
7.
Marcin JUSKOWIAK
OŚ AZS Poznań
MU18-55
5.
Jan JĘDRYCZKA
MLUKS Orzeł Kcynia
MU11-42
7.
Dominik JĘDRZEJEWSKI
UKS Akademia Judo Dragon
MU11-32
-
Leopold KADY
Hachi Judo
MU13-60
-
Antonina KALEMBA
UKS Dębiec Poznań
FU18-52
3.
Paweł KALISIAK
Judo Tigers
MU15-73
-
Natan KALISZUK
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU9-40
3.
Szymon KALWARA
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU13-46
7.
Dominika KAMIŃSKA
Judo Tigers
FU15-52
-
Natalia KAMIŃSKA
PGE Akademia Judo Poznań
FU13-36
3.
Dawid KAMIŃSKI
KS MaKo Judo
MU18+90
1.
Maja KAMYS
KJ Samuraj Koszalin
FU18-63
5.
Aleksander KAPRAL
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU11-32
-
Antoni KARPIŃSKI
UKJ Mosty
MU13-32
-
Jakub KARPIŃSKI
MKS Juvenia Wrocław
MU13-46
5.
Kacper KAŁEK
UKS Junior Lipno
MU18-55
7.
Yaroslava KHORKOVA
UKS Łokietek Poznań
FU13-52
3.
Franciszek KICIŃSKI
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU15-46
-
Maciej KIRAGA
Judo Tigers
MU18-60
-
Krzysztof KLARKOWKI
Hachi Judo
MU11-29
-
Borys KLAUZA
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU13-55
-
Jakub KLAUZA
OŚ AZS Poznań
MU13-66
4.
Dawid KLEIN
UKS Akademia Judo Dragon
MU9-24
4.
Tadeusz KLEIN
UKS Akademia Judo Dragon
MU11-38
7.
Marcel KLIM
Akademia Judo Szczecin
MU11-42
1.
Tymoteusz KNAP
UKS Arashi Łódź
MU15-66
1.
Jakub KNYCH
Hachi Judo
MU18-66
-
Michał KNYCH
Hachi Judo
MU13-42
-
Weronika KNYCH
Hachi Judo
FU11-30
3.
Wiktor KOBYLIŃSKI
PGE Akademia Judo Poznań
MU13-55
1.
Julia KOCHANOWSKA
MKS Juvenia Wrocław
FU13-40
-
Hanna KOLASIŃSKA
UKS Gimnazjon Suchy Las
FU11-33
-
Dawid KOLASIŃSKI
PGE Akademia Judo Poznań
MU13-55
-
Filip KOLASIŃSKI
PGE Akademia Judo Poznań
MU11-35
7.
Viktor KOLESNIK
Akademia Judo Szczecin
MU15-38
5.
Sofiia KOLOMIIES
UKS Akademia Judo Dragon
FU11-30
1.
Sviatoslav KOLOMIIES
UKS Akademia Judo Dragon
MU13-35
-
Borys KOMARNICKI
MKS Juvenia Wrocław
MU11-50
1.
Natalia KONIECZKA
UKS Smecz Pobiedziska
FU18-48
3.
Szymon KONIOR
Judo Mizuka sp. z o.o.
MU15-66
3.
Antonina KONKEL
UKS Akademia Judo Dragon
FU11-33
-
Wiktor KONKEL
UKS Akademia Judo Dragon
MU13-60
3.
Juliusz KOPITZKI
UKJ Mosty
MU13-32
5.
Filip KORBA
Hato Judo
MU15-38
2.
Wincenty KORECKI
Hachi Judo
MU15-46
5.
Wiktor KORPAS
Pretorian Team
MU11-35
1.
Joel KORTHALS
PSV Frankfurt (Oder)
MU18-60
7.
Igor KOSIOR
OŚ AZS Poznań
MU15-66
-
Michał KOSTRUBA
OŚ AZS Poznań
MU15-66
3.
Martyna KOSTRUBIEC
UKS Ippon Kożuchów
FU11-33
2.
Rozalia KOTECKA
KS Judo Gwardia w Koszalinie
FU11-44
1.
Nikodem KOTULSKI
UKS Ippon Kożuchów
MU11-26
1.
Kamil KOWALIK
MKS Juvenia Wrocław
MU18-73
3.
Karina KOWALIK
MKS Juvenia Wrocław
FU15-40
2.
Kornelia KOZYRA
Pretorian Team
FU11-27
-
Filip KOZŁOWSKI
MKS Juvenia Wrocław
MU15-90
1.
Olaf KOZŁOWSKI
Hachi Judo
MU11-29
-
Kaja KOŃCA
WSS Winner Wrocław
FU13-30
1.
Adam KRAKOWIAK
UKS Olimp Nowa Sól
MU18-90
4.
Aleks KRAUZE
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU9-26
4.
Norbert KRAWCZONEK
UKS Jedenastka Zielona Góra
MU18-73
-
Oleg KROPIDŁOWSKI
UKS 10 Bydgoszcz
MU13-38
-
Danil KRUHLOV
PGE Akademia Judo Poznań
MU11-42
2.
Lena KRUSZEWSKA
Akademia Judo Szczecin
FU15-44
2.
Juliusz KRYSTOSIAK
KS MaKo Judo
MU15-42
5.
Mykhaulo KRYWYCH
Poznański Klub Sportowy Olimpia
MU11-42
5.
Lilianna KRZEBIETKE
UKS Akademia Judo Dragon
FU11-27
5.
Michał KRZEBIETKE
UKS Akademia Judo Dragon
MU15-38
-
Alicja KRZEMIŃSKA
Hachi Judo
FU15-48
3.
Aleksandra KRÓL
Hachi Judo
FU11-27
-
Wojtek KRÓL
MKS Juvenia Wrocław
MU13-42
7.
Igor KUBICKI
UKS Olimp Nowa Sól
MU18-46
1.
Bruno KUCIA
WSS Winner Wrocław
MU15+90
1.
Antoni KUCUŁYMA
Judo Tigers
MU15-46
-
Marco KUJAWA
Akademia Judo Szczecin
MU15-38
1.
Mateo KUJAWA
Akademia Judo Szczecin
MU18-60
5.
Alicja KULCZYŃSKA
Poznański Klub Sportowy Olimpia
FU15-44
3.
Lena KULIS
Hachi Judo
FU11+48
1.
Dominik KURACH
KJ Samuraj Koszalin
MU18-81
1.
Natalia KURCZEWSKA
OŚ AZS Poznań
FU9-24
3.
Maria KUREK
BKS Judo Bydgoszcz
FU11-30
3.
Liliana KUROWSKA
OŚ AZS Poznań
FU11-33
5.
Wiktor KUROWSKI
Grizzly Gdańsk
MU11-32
7.
Maksymilian KURPESA
UKS Arashi Łódź
MU15-60
3.
Mikołaj KURZAWA
Victoria Judo Poznań
MU15-60
3.
Zuzanna KURZYŃSKA
UKS Ippon Kożuchów
FU11-44
2.
Matylda KUSIO
Hachi Judo
FU11-33
3.
Leon KUSZ
UKS Simba Reda
MU15-42
2.
Aleksandra KĄDZIOŁKA
MKS Juvenia Wrocław
FU13-36
-
Jan KĘDZIA
UKS Szóstka Rawicz
MU18-73
-
Michał LAMKIEWICZ
UKS 10 Bydgoszcz
MU13-50
2.
Benjamin LANGE
PSV Frankfurt (Oder)
MU18-66
5.
Alex LANGENAU
UKS Judo Chodzież
MU9-27
4.
Blanka LEGAWIEC
UKS 10 Bydgoszcz
FU13-40
7.
Kalina LEGAWIEC
UKS 10 Bydgoszcz
FU13-30
5.
Anastazja LEMIESZEK
Akademia Judo Szczecin
FU11-30
5.
Szymon LEMISZ
KJ Samuraj Koszalin
MU18-73
1.
Lena LENDZION
UKS Judo Chodzież
FU11-40
3.
Jakub LEONARSKI
Poznański Klub Sportowy Olimpia
MU15-73
-
Emilia LESZCZYŃSKA
UKS Sparta Sława
FU15-57
-
Szymon LEWANDOWSKI
Hachi Judo
MU15-50
-
Szymon LEŚNIAK
WSS Winner Wrocław
MU13-38
-
Alicja LIPELT
UKS Junior Lipno
FU9-24
2.
Gabriela LIPELT
UKS Junior Lipno
FU13-36
-
Rozalia LIPIEC
Judo Lisy
FU11-27
7.
Leon LISIECKI
MKS Juvenia Wrocław
MU11-32
1.
Victoria LISTOWSKA
KS AZS-AWF Gorzów Wlkp.
FU18-70
-
Dima LIVAROI
UKS Jedynka Nowa Sól
MU15-60
-
Denis LIWOCHA
Polizei SV Berlin
MU18-55
2.
Filip LUCHOWSKI
MKS Juvenia Wrocław
MU15-66
7.
Varvara LYSENKO
UKS Judo Cobra Nowy Tomyśl
FU18-57
7.
Ignacy MACIOSZCZYK
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU9-29
1.
Maksymilian MADEJ
BKS Judo Bydgoszcz
MU18-66
2.
Dominika MALCZYŃSKA
Akademia Judo Szczecin
FU15-57
2.
Lena MALCZYŃSKA
Akademia Judo Szczecin
FU15-63
5.
Patryk MALEC
Judo Tigers
MU15-50
-
Borys MAMIŃSKI
UKS Arashi Łódź
MU15-55
5.
Wojciech MARCINIAK
UKS Pohl Judo Przemęt
MU15-55
-
Marcel MARCZEWSKI
UKS Ippon Kożuchów
MU11-35
-
Antoni MAREK
Mos Zatoka Braniewo
MU11-42
5.
Jakub MARTYNA
TS Judo Gryf Słupsk
MU18-60
-
Zuzanna MARTYNA
TS Judo Gryf Słupsk
FU18-48
-
Jakub MASCEWICZ
Akademia Judo Szczecin
MU15-66
-
Artsiom MASHKO
UKS Judo Cobra Nowy Tomyśl
MU13-46
5.
Dzmitry MASHKO
UKS Judo Cobra Nowy Tomyśl
MU18-81
3.
Karolina MATUSIAK
TKS Judo Toruń
FU18+70
2.
Alan MATUSZEWSKI
PGE Akademia Judo Poznań
MU15-38
-
Bartłomiej MAZUR
UKS Sparta Sława
MU11-42
3.
Hanna MAZURKIEWICZ
PGE Akademia Judo Poznań
FU18-57
5.
Piotr MAĆKOWIAK
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU18-81
-
Stanisław MAĆKOWIAK
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU13-42
-
Tadeusz MAĆKOWIAK
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU11-38
2.
Piotr MAŁACHA
KS Sakura Team
MU15-60
1.
Wojciech MAŁKIŃSKI
LKS Szubinianka
MU15-46
-
Grzegorz MAŁKOWICZ
Pretorian Team
MU11-32
-
Michalina MAŃCZAK
Victoria Judo Poznań
FU15-52
-
Wojciech MAŚLIŃSKI
KS MaKo Judo
MU18-66
1.
Benet MENDEL
PSV Frankfurt (Oder)
MU18-81
-
Wojciech MENDEL
UKS Ippon Kożuchów
MU15-55
7.
Kornelia MERKER
KS Judo Gwardia w Koszalinie
FU11-27
-
Alicja MIARKA
UKS Hajime Bytom Odrzański
FU15-52
7.
Anna MIARKA
UKS Hajime Bytom Odrzański
FU13-57
1.
Zbigniew MICHALSKI
MKS Juvenia Wrocław
MU18-73
2.
Krzysztof MIKOWSKI
Hachi Judo
MU18-55
-
Wojciech MIKOWSKI
Hachi Judo
MU15-50
5.
Oliwia MIKUCKA
OŚ AZS Poznań
FU15-63
4.
Filip MISIORNY
UKS Junior Lipno
MU9-23
4.
Jan MISTRZAK
UKS 10 Bydgoszcz
MU13-50
-
Szymon MISZEWSKI
UKS 10 Bydgoszcz
MU13-32
3.
Natalia MISZKURKA
TS Judo Gryf Słupsk
FU18-57
5.
Antoni MIZURA
MKS Juvenia Wrocław
MU15-42
5.
Maksym MOKWIŃSKI
UKS Jedenastka Zielona Góra
MU13-66
3.
Tytus MOKWIŃSKI
UKS Jedenastka Zielona Góra
MU11-38
5.
Giorgi MOSIIA
Akademia Judo Szczecin
MU18-81
-
Nika MOSIIA
Akademia Judo Szczecin
MU15-66
5.
Bartosz MRUCZEK
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU15-73
2.
Marek MRULA
PGE Akademia Judo Poznań
MU15-81
2.
Filip MURAWA
UKS Junior Lipno
MU9-21
1.
Jakub MURAWSKI
UKS Junior Lipno
MU11-42
-
Muhammad MUTAEV
Akademia Judo Szczecin
MU15-46
1.
Sofiya MUTAEVA
Akademia Judo Szczecin
FU18-52
2.
Nikodem NAPIERALSKI
UKS Jedynka Nowa Sól
MU13-46
3.
Martyna NAROŻNOWSKA
UKS Gimnazjon Suchy Las
FU18-57
3.
Witold NASKRĘT
Hachi Judo
MU15-66
-
Ada NAWROCKA
UKS Pohl Judo Przemęt
FU18-70
3.
Paweł NESTIORUK
Pretorian Team
MU11-29
2.
Alan NIEDOŚPIAŁ
MKS Juvenia Wrocław
MU15-42
3.
Damian NIEDZWIECKI
KS Judo Spartakus
MU15-66
-
Nikola NIEDŹWIEDŹ
UKS Ippon Kożuchów
FU11-48
2.
Adam NOWAK
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU9-23
2.
Anna NOWAK
Victoria Judo Poznań
FU18-63
7.
Błażej NOWAK
UKS Dwunastka
MU15-66
-
Iga NOWAK
UKS Gimnazjon Suchy Las
FU11-33
7.
Maciej NOWAK
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU9-21
2.
Natalia NOWAK
OŚ AZS Poznań
FU15-57
3.
Piotr NOWAK
UKS Junior Lipno
MU15-46
-
Zofia NOWAK
UKS Junior Lipno
FU18-63
-
Sebastian NOWOTNIK
UKS Jedynka Nowa Sól
MU13-60
2.
Laura OKOŃSKA
MKS Juvenia Wrocław
FU13-40
-
Michalina OLEJARZ
UKS Olimp Nowa Sól
FU18-70
-
Ksawery ORLIKOWSKI
UKS 10 Bydgoszcz
MU13-46
1.
Alicja ORLIŃSKA
Hachi Judo
FU18-57
1.
Yaroslava ORLOVA
UKS Judo Cobra Nowy Tomyśl
FU9-30
3.
Filip OSMAŃSKI
OŚ AZS Poznań
MU15-55
-
Damian OSSOWSKI
Akademia Judo Szczecin
MU18-60
-
Antoni OSTROWSKI
UKS SMS 69 Judo
MU13-38
7.
Jonasz OSUCH
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU13-35
5.
David OVSEPIAN
KS AZS-AWF Gorzów Wlkp.
MU15-46
7.
Anna PACEWICZ
TS Judo Gryf Słupsk
FU18-44
1.
Carlos PADEL
PSV Frankfurt (Oder)
MU15-42
-
Linus PADEL
PSV Frankfurt (Oder)
MU18-66
-
Lena PAPIS
Hachi Judo
FU11-33
5.
Borys PAWŁOWSKI
PGE Akademia Judo Poznań
MU13-60
3.
Grzegorz PAWŁOWSKI
MKS Juvenia Wrocław
MU18-73
5.
Mateusz PAWŁOWSKI
UKS Ippon Kożuchów
MU11-26
3.
Michał PAWŁOWSKI
UKS Ippon Kożuchów
MU11-26
3.
Iga PAŚ
Pretorian Team
FU11-27
-
Marcela PENTELSKA
UKS Gimnazjon Suchy Las
FU9-31
3.
Milena PEREŁKA
MKS Juvenia Wrocław
FU15-63
2.
Przemysław PEREŁKA
MKS Juvenia Wrocław
MU15-73
5.
Radosław PEROŃSKI
UKS Dwunastka
MU15-42
-
Jan PEŁKA
Hachi Judo
MU11-38
5.
Alex PIEBIAK
Judo Lisy
MU11-38
-
Kacper PIECHOWSKI
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU11-35
3.
Alicja PIEKARZ
Pretorian Team
FU11-27
-
Iga PIETRASIK
Akademia Judo Szczecin
FU13-40
3.
Tomasz PIETRASZKO
UKS Narew Łapy
MU18-81
-
Dawid PIETRUSZKO
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU9-27
2.
Karolina PIETRZAK
Judo Lisy
FU11-30
-
Nicola PIKOSZ
PGE Akademia Judo Poznań
FU18-70
1.
Maksymilian PIKTEL
KS MaKo Judo
MU18-66
-
Kacper PIOR
KJ Samuraj Koszalin
MU18-55
-
Michał PIOTROWSKI
Akademia Judo Szczecin
MU18-73
-
Marcel PLEWA
UKS Dwunastka
MU15-73
5.
Adam POBUDEJSKI
WSS Winner Wrocław
MU13-38
7.
Jan PODOLSKI
UKS Judo Chodzież
MU9-25
4.
Witold PODOLSKI
Bushi Toruń
MU13-60
-
Jędrzej PODYMA
KS AZS-AWF Gorzów Wlkp.
MU15-42
-
Kalina PODYMA
KS AZS-AWF Gorzów Wlkp.
FU18-57
7.
Lena PODYMA
KS AZS-AWF Gorzów Wlkp.
FU15-57
-
Nina PODYMSKA
MKS Juvenia Wrocław
FU15-44
1.
Bartłomiej PONDEL
UKS Olimp Nowa Sól
MU18+90
-
Bartosz PONIEWAŻ
Hachi Judo
MU18-73
5.
Bartosz PONIKIEWSKI
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU15-55
-
Samuel POPIÓŁKOWSKI
Akademia Judo Szczecin
MU15-73
7.
Maja POWĄZKA
UKJ Mosty
FU13-36
2.
Illia PRYBYSHENIA
WSS Winner Wrocław
MU18-81
2.
Danylo PRYSMACHEK
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU11-29
-
Ewa PRZYBYLSKA
Bushi Toruń
FU9-24
1.
Igor PRZYBYLSKI
Bushi Toruń
MU11-32
3.
Jan PRZYBYSZ
Akademia Judo Szczecin
MU18-81
-
Pola PRZYBYSZ
KS Judo Gwardia w Koszalinie
FU11-27
3.
Filip PRZYBYŁEK
UKS Jedenastka Zielona Góra
MU13-42
5.
Nadia PRZYTULSKA
AZS Łódź
FU18-63
5.
Maja PSTRĄGOWSKA
KS Judo Gwardia w Koszalinie
FU13-36
1.
Marceli PSTRĄGOWSKI
UKS 2 Judo Nakło
MU15-55
-
Mateusz PSTRĄGOWSKI
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU9-26
1.
Stanisław PĘZIK
UKS Arashi Łódź
MU13-42
3.
Dominika PŁASZCZYŃSKA
WSS Winner Wrocław
FU15-48
-
Krzysztof RACZYŃSKI
KS Judo Spartakus
MU18-73
7.
Bartosz RADECKI
OŚ AZS Poznań
MU18+90
-
Mikołaj RADKIEWICZ
UKS Junior Lipno
MU11-32
5.
Oliwier RAGAN
MKS Juvenia Wrocław
MU13-35
3.
Hania RAKOWICZ
KS Judo Gwardia w Koszalinie
FU11-36
2.
Mikołaj RATAJCZAK
PGE Akademia Judo Poznań
MU13-42
-
Julia REDYK
UKS 10 Bydgoszcz
FU13-63
1.
Kryspin REMIASZ
Judo Tigers
MU15-55
-
Marcel RESIAK
MKS Juvenia Wrocław
MU18-60
1.
Kateryna REZNIKOVA
MKS Juvenia Wrocław
FU18-52
5.
Miguel RODRIGUEZ-MATUSIK
Hato Judo
MU15-50
1.
Jędrzej ROGOWSKI
Bushi Toruń
MU11-26
-
Szymon ROSZKOWSKI
UKS Narew Łapy
MU18-60
2.
Jan ROŻEK
Judo Lisy
MU11-35
-
Dominik RUMAS
KJ Samuraj Koszalin
MU18-60
-
Igor RUP
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU11-29
5.
Aleksander RUSOŁ
Akademia Judo Szczecin
MU15-66
7.
Jędrzej RYBA
OŚ AZS Poznań
MU13-38
5.
Lea RYŻLEWICZ
UKS Jedynka Nowa Sól
FU13-57
2.
Tobiasz RYŻLEWICZ
UKS Jedynka Nowa Sól
MU9-51
1.
Oliwia SADOWSKA
Judo Tigers
FU18-57
-
Timur SAGDIC
Pretorian Team
MU11-29
1.
Alan SALKE
Akademia Judo Szczecin
MU13-42
-
Evheni SAMOSHYN
KS Judo Spartakus
MU15-38
3.
Bartosz SAMSTYKO
KS MaKo Judo
MU18+90
-
Miłosz SAMSTYKO
KS MaKo Judo
MU15-60
5.
Artur SANDELRMAN
PGE Akademia Judo Poznań
MU18-60
3.
Wojciech SARWIŃSKI
AZS Łódź
MU18-81
-
Jakub SAWICKI
Akademia Judo Szczecin
MU13-38
5.
Filip SAŁATA-WIŚNIEWSKI
UKS Junior Lipno
MU9-23
1.
Mikołaj SCHWARTZ
OŚ AZS Poznań
MU13-32
3.
Lenny SEIFERT
SFK Shidosha Berlin
MU18-55
1.
Leyla SEIFERT
PSV Frankfurt (Oder)
FU15-40
1.
Benjamin SEKITA
UKS Akademia Judo Dragon
MU11-35
-
Stanisław SEKUŁA
UKS Gokyo Judo
MU13-42
1.
Makar SERDIUK
Victoria Judo Poznań
MU13-42
2.
Kyryl SHEVCHENKO
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU9-24
2.
Jakub SIDYK
MKS Juvenia Wrocław
MU18-81
7.
Juri SIELAFF
SFK Shidosha Berlin
MU18-66
3.
Adam SIRANT
Akademia Judo Szczecin
MU13-32
2.
Michał SITKOWSKI
Akademia Judo Szczecin
MU13+73
1.
Hubert SIUDAK
MKS Juvenia Wrocław
MU11-38
1.
Stanisław SIUDAK
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU13-38
-
Michalina SKORUPA
OŚ AZS Poznań
FU18-52
1.
Tomasz SKORUPSKI
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU11-32
3.
Oliwia SKOWROŃSKA
Pretorian Team
FU13-40
7.
Filip SKOWROŃSKI
Pretorian Team
MU13-35
2.
Mikołaj SKOWROŃSKI
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU9-27
1.
Piotr SKRZETUSKI
UKS Junior Lipno
MU15-46
5.
Julia SKRZYDLEWSKA
MKS Juvenia Wrocław
FU13-48
1.
Liliana SKWIOT
UKS Gimnazjon Suchy Las
FU9-31
1.
Igor SKŁADOWSKI
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU13-32
1.
Filip SMOLARCZYK
Judo Tigers
MU15-42
-
Jakub SMOLARCZYK
Judo Tigers
MU15-42
-
Amelia SMYCZEK
KS AZS-AWF Gorzów Wlkp.
FU15-48
3.
Filip SMYK
Jaguar Gdańsk
MU18-66
7.
Greta SMYKOWSKA
TKS Judo Toruń
FU18-63
2.
Dima SNIGUR
BKS Judo Bydgoszcz
MU13-38
3.
Oliwia SNOPEK
Jaguar Gdańsk
FU18+70
1.
Maksymilian SOBOLEWSKI
Jaguar Gdańsk
MU18-60
-
Sofiia SOLIARZH
MKS Juvenia Wrocław
FU11-27
5.
Michał SPYCHAŁA
Hato Judo
MU15-46
2.
Marianna SROKA
UKS 10 Bydgoszcz
FU13-36
3.
Szymon SROKA
MKS Juvenia Wrocław
MU13-50
1.
Rafał STADNIK
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU9-28
4.
Hubert STANKIEWICZ
UKS 10 Bydgoszcz
MU13-35
-
Zbigniew STANKIEWICZ
UKS Łokietek Poznań
MU15-38
7.
Kacper STARK
UKS Junior Lipno
MU11-38
-
Kacper STAROŚCIAK
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU11-42
-
Jakub STAŚKIEWICZ
Akademia Judo Szczecin
MU11-32
-
Borys STELMASZYK
PGE Akademia Judo Poznań
MU13-35
7.
Natalia STERNA
UKS Junior Lipno
FU18-48
-
Marcel STRACH
MKS Juvenia Wrocław
MU15-38
7.
Julia STĄŻKA
MKS Juvenia Wrocław
FU15-44
3.
Lena SWĘD
Hato Judo
FU15-52
1.
Miłosz SYBISTOWICZ
MKS Juvenia Wrocław
MU15-42
-
Olivia SYCZYŁO
Pretorian Team
FU13-52
1.
Tomasz SYTA
Victoria Judo Poznań
MU18-90
3.
Błażej SZABLOWSKI
UKS Jedynka Nowa Sól
MU13-35
7.
Tymoteusz SZAFRAN
UKS 10 Bydgoszcz
MU13-32
5.
Czesław SZAMBURSKI
Judo Lisy
MU11-35
7.
Amelia SZCZEPAŃSKA
Judo Tigers
FU18-57
-
Łukasz SZCZEPEK
Hachi Judo
MU11-29
-
Fabian SZCZYGIEŁ
Pretorian Team
MU11-26
7.
Adam SZEJNAR
Pretorian Team
MU11-29
5.
Zofia SZERSZEŃ
UKS Dwunastka
FU18-44
2.
Klaudia SZKUDLAREK
KS MaKo Judo
FU15-52
7.
Maurycy SZKUDLARZ
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU15-38
5.
Aleksander SZLACHTYCZ
KS Judo Spartakus
MU18-73
-
Aleksandra SZNAJDER-WITUŚ
MKS Juvenia Wrocław
FU18-57
2.
Dominik SZOŁTEK
UKS Jedenastka Zielona Góra
MU18-50
3.
Adam SZTENKE
Hachi Judo
MU11-32
-
Igor SZULEWSKI
Hachi Judo
MU15-42
-
Oliwia SZUMNA
UKS Junior Lipno
FU15-48
1.
Natalia SZWARC
UKS Junior Lipno
FU11-48
1.
Mateusz SZWEMIN
UKS 6 Piła
MU15-42
7.
Maja SZYMAŃSKA
MKS Juvenia Wrocław
FU18-70
2.
Łukasz SZYMAŃSKI
WSS Winner Wrocław
MU11-29
3.
Dominika SZYSZKA
MKS Juvenia Wrocław
FU15+70
1.
Alan SŁOWIKOWSKI
MKS Juvenia Wrocław
MU13-35
-
Maciej TABISZEWSKI
MKS Juvenia Wrocław
MU13-35
-
Maksymilian TACIAK
UKS Dwunastka
MU15-42
-
Maciej TESMAR
UKS Simba Reda
MU15-55
-
Mateusz TESMAR
UKS Simba Reda
MU18-90
1.
Aleksandra TIETZ
AZS Łódź
FU18-57
-
Tymoteusz TOKARSKI
Poznański Klub Sportowy Olimpia
MU11-32
-
Kinga TOMASZEWSKA
UKS Gimnazjon Suchy Las
FU9-27
2.
Justus TOMASZKIEWICZ
PGE Akademia Judo Poznań
MU18-81
3.
Michał TOMCZAK
UKS Jedenastka Zielona Góra
MU11-46
3.
Hieronim TOMIAK
UKS Pohl Judo Przemęt
MU15-42
-
Antoni TRELKA
MKS Juvenia Wrocław
MU13-32
-
Piotr TRESZCZOTKO
WSS Winner Wrocław
MU15-46
3.
Patryk TRYBUŁA
UKS Dębiec Poznań
MU18+90
2.
Patryk TRYBUŁA
UKS Dębiec Poznań
MU15+90
2.
Erik TSVYK
UKS 10 Bydgoszcz
MU13-50
-
Mark TSVYK
UKS 10 Bydgoszcz
MU13-38
-
Dawid TUCHORSKI
Poznański Klub Sportowy Olimpia
MU13-50
-
Piotr TUCZYŃSKI
UKS 6 Piła
MU15-73
3.
Jakub TWARDOWSKI
UKS 2 Judo Nakło
MU15-46
-
Tymon TWORAK
UKS Łokietek Poznań
MU9-28
3.
Illia TYMOFEIEV
UKS Arashi Łódź
MU18-60
7.
Leonid TYMOFEIEV
UKS Arashi Łódź
MU18-60
3.
Klaudia TYRRA-KURASIK
PGE Akademia Judo Poznań
FU13-40
5.
Zuzanna UJMA
Judo Mizuka sp. z o.o.
FU15-48
2.
Dminika URBAŃSKA
UKS 10 Bydgoszcz
FU13-48
2.
Maksym USTYMENKO
UKS 10 Bydgoszcz
MU13-32
-
Ivana VASYLCHUK
OŚ AZS Poznań
FU13-30
2.
Oleś VASYLCHUK
OŚ AZS Poznań
MU9-21
3.
Zuzanna WALIGÓRSKA
PGE Akademia Judo Poznań
FU13-48
3.
Jola WASIECZKO
TKS Judo Toruń
FU18-57
3.
Nadia WASILKOWSKA
PGE Akademia Judo Poznań
FU15-63
3.
Wiktor WASĄG
Judo Lisy
MU11-55
1.
Amelia WELIAN
UKS 10 Bydgoszcz
FU13-30
4.
Ernest WELSANT
UKS Junior Lipno
MU15-60
7.
Bartosz WICHA
UKS Olimp Nowa Sól
MU18-66
-
Jakub WIDECKI
Hachi Judo
MU15-66
5.
Alicja WIECZOREK
MKS Juvenia Wrocław
FU15-52
2.
Andrzej WIECZOREK
OŚ AZS Poznań
MU15-66
-
Gracja WIECZOREK
PGE Akademia Judo Poznań
FU13-40
3.
Zuzanna WIECZOREK
UKS Sparta Sława
FU18-48
3.
Kacper WIERZBICKI
Hachi Judo
MU15-50
-
Nikodem WIERZBICKI
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU9-34
1.
Liwia WILK
Akademia Judo Szczecin
FU11-30
7.
Tymon WINIARSKI
UKS Akademia Judo Dragon
MU11-29
3.
Michał WIZER
OŚ AZS Poznań
MU15-90
2.
Eliana WIŚNIEWSKA
UKS Judo Chodzież
FU11-36
3.
Hanna WIŚNIEWSKA
MKS Juvenia Wrocław
FU18-48
1.
Sylwia WIŚNIEWSKA
Hachi Judo
FU11-30
7.
Zuzanna WOJCIECH
UKS Pohl Judo Przemęt
FU15-52
3.
Ernest WOJNA
UKS Arashi Łódź
MU15-55
5.
Krzysztof WOJNAROWICZ
Hachi Judo
MU13-66
1.
Natalia WOJNAROWICZ
Hachi Judo
FU11-27
3.
Bartosz WOJTASIEWICZ
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU13-35
3.
Amelia WOLSKA
PGE Akademia Judo Poznań
FU15-70
2.
Anna WOLSZCZAK
Hachi Judo
FU11-40
2.
Wojciech WOZOWCZYK
UKS Jedynka Nowa Sól
MU18-66
-
Bartosz WOŁKOWICZ
Judo Lisy
MU11-32
-
Gabriela WOŁOSZYN
Pretorian Team
FU11-30
2.
Wiktor WOŁĄSEWICZ
Judo Mizuka sp. z o.o.
MU15-66
2.
Eryk WOŹNIAK
UKS Dwunastka
MU15-60
7.
Kacper WOŹNIAK
MKS Juvenia Wrocław
MU15-55
2.
Jan WRÓBEL
MKS Juvenia Wrocław
MU13-55
-
Hanna WRÓBLEWSKA
UKS Smecz Pobiedziska
FU18-57
-
Bartosz WYCISZKIEWICZ
UKS Jedynka Nowa Sól
MU15-55
-
Weronika WYCISZYKIEWICZ
UKS Jedynka Nowa Sól
FU18-57
-
Krzysztof WYRWIŃSKI
Ippon Jarocin
MU15-55
-
Karol WÓJCICKI
UKS Junior Lipno
MU9-25
3.
Paweł WÓJTOWICZ
Klub Sportów Walki Profight
MU18-60
-
Tomasz WĘGLARSKI
Hachi Judo
MU18-50
5.
Alex WŁODARSKI
Poznański Klub Sportowy Olimpia
MU18-55
-
Maksymilian WŁOSZEK
MKS Juvenia Wrocław
MU18-81
5.
Maksym YANCHUK
Akademia Judo Szczecin
MU15-55
-
Anatol ZACHAREWICZ
MKS Juvenia Wrocław
MU18-81
-
Tymofii ZAGURSKYI
OŚ AZS Poznań
MU11-32
-
Szymon ZAJĄCZKOWSKI
Judo Mizuka sp. z o.o.
MU15-66
-
Tola ZAKRZEWSKA
PGE Akademia Judo Poznań
FU18-63
7.
Jessica ZAPOROWSKA
UKS Dębiec Poznań
FU15-52
5.
Miłosz ZATYKA
UKS Narew Łapy
MU18-73
3.
Adrian ZAWISZA
Akademia Judo Szczecin
MU13-38
-
Paulina ZAWISZA
Akademia Judo Szczecin
FU18-57
-
Wiktor ZIEMBIKIEWICZ
UKS Judo Chodzież
MU9-23
3.
Cyprian ZIEMIECKI
KS AZS-AWF Gorzów Wlkp.
MU15-55
3.
Mateusz ZWADA
Poznański Klub Sportowy Olimpia
MU15-46
-
Tymon ZWIERZCHOWSKI
UKS Arashi Łódź
MU18+90
-
Mateusz ZWOLAK
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU13-50
-
Michał ZWOLAK
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU9-40
1.
Ksawery ZYCH
Jaguar Gdańsk
MU18-66
-
Tymon ŁOJEWSKI
WSS Winner Wrocław
MU15-46
-
Gabriel ŁOŃSKI
KS Judo Gwardia w Koszalinie
MU11-29
7.
Barosz ŁUCZYK
UKS Sparta Sława
MU18-81
-
Małgorzata ŁUSZCZ
Pretorian Team
FU11-33
3.
Szymon ŁĘTOWSKI
KS Judo Spartakus
MU15-46
-
Hubert ŚLIZ
WSS Winner Wrocław
MU15-42
3.
Rafał ŻEBROWSKI
UKS Arashi Łódź
MU18-55
-
Franciszek ŻOTKIEWICZ
Hachi Judo
MU11-38
3.
Maja ŻUCHOWSKA
UKS Gimnazjon Suchy Las
FU13-48
-
Mateusz ŻUCHOWSKI
UKS Gimnazjon Suchy Las
MU18-66
-
Marta ŻYTNICKA
KS AZS-AWF Gorzów Wlkp.
FU15-52
-
Zuzanna ŻYTNICKA
KS AZS-AWF Gorzów Wlkp.
FU15-52
-