kobiety, waga: 27 kg -3 zawodniczki

1

 Lucie  DOBIÁŠOVÁ

 Judoklub Jablonec nad Nisou

2

 Patricie  ŠVARCOVÁ

 Judoklub Jablonec nad Nisou

3

 Lena  NASLAWSKA

 MKS Juvenia Wrocław

 

kobiety, waga: 30 kg -8 zawodniczek

1

 Patrycja  BURZYŃSKA

 UKS 10 Bydgoszcz

2

 Anna  BOROWICZ

 GKS Czarni Bytom

3

 Pola  DRYWA

 UKS GALEON  GDYNIA

3

 Jagoda  GROŃSKA

 Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie

5

 Michalina  MISZEWSKA

 UKS 10 Bydgoszcz

5

 Vanessa  PIECZYŃSKA

 Victoria Judo Poznań

 

kobiety, waga: 33 kg -11 zawodniczek

1

 Marta  MAŃKOWSKA

 Bydgoski Klub Sportowy Judo

2

 Julia  DUDA

 GKS Czarni Bytom

3

 Lena  KUZIA

 UKJ Millenium Rzeszów

3

 Michalina  SKORUPA

 OŚ AZS POZNAŃ

5

 Maja  DUBKOWSKA

 UKS 2 Judo Nakło

5

 Zuzanna  DZIUBOSZ

 GKS Czarni Bytom

7

 Anna  KROLL

 MLUKS JUDO KCYNIA

7

 Julia   WOJCIECHOWSKA

 Victoria Judo Poznań

 

kobiety, waga: 36 kg -6 zawodniczek

1

 Julia  SIENKIEWICZ

 Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie

2

 Halina  RYDZIKOWSKA

 UKS Judo Mysłowice

3

 Eliza  KLIMCZAK

 MKS Juvenia Wrocław

3

 Zuzanna  POLEWKA

 GKS Czarni Bytom

5

 Maria  KUCHNOWSKA

 Poznański Klub Sportowy OLIMPIA

5

 Weronika Wyciszkiewicz

 UKS 8 Nowa Sól

 

kobiety, waga: 40 kg -7 zawodniczek

1

 Oliwia  WITTIG

 GKS Czarni Bytom

2

 Antonina   BORCOWSKA

 UKS Aquastacja judo Gdańsk

3

 Amelia  STEFAŃSKA

 UKS PRaskie Centrum Sport1

3

 Barbara   WIECZOREK

 Bydgoski Klub Sportowy Judo

5

 Patrycja  NOWAK

 UKS Szóstka Rawicz

 

kobiety, waga: 44 kg -7 zawodniczek

1

 Milena  MAREK

 UKS 10 Bydgoszcz

2

 Helena  MIKOŁAJCZYK

 Uczniowski Klub Sportowy Opty Gdynia

3

 Emilia  ŁUCZAK

 GKS Czarni Bytom

3

 Natalia  RUSIN

 UKS Judo Mysłowice

5

 Anna  JAGUŚ

 MKS Juvenia Wrocław

5

 Natalia  LUKOSZEK

 GKS Czarni Bytom

7

 Kalina  SZYBA

 UKS Szóstka Rawicz

 

kobiety, waga: 48 kg -3 zawodniczki

1

 Justýna     VALEŠOVÁ

 Judoklub Jablonec nad Nisou

2

 Martyna  NAROŻNOWSKA

 UKS Gimnazjon

3

 Pola  MICHALSKA

 Klub Środowiskowy Judo AZS Opole

 

kobiety, waga: plus 48 -4 zawodniczki

1

 Konstancja  WIŚNIEWSKA

 UKS GALEON  GDYNIA

2

 Maria   KAJOCH

 UKS Junior Lipno

3

 Olga  CHMIEL

 Victoria Judo Poznań

3

 Wiktoria  SPECJAŁ

 Czarni Bytom

 

mężczyźni, waga:  26 -7 zawodników

1

 Igor  DROMOWICZ

 GKS Czarni Bytom

2

 Tomasz  JOPEK

 OŚ AZS POZNAŃ

3

 Aleksander  JASZECKI

 MUKS KOKORO

3

 Igor  KUBICKI

 UKS OLIMP Nowa Sól

5

 Krystian  RAŚ

 UKS JUDO Mysłowice

5

 Kornel  WYBRAŃSKI

 UKS Górnik Konin

 

mężczyźni, waga:  29 -9 zawodników

1

 Sebastian  MADEJSKI

 RS AKADEMIA ZIELONA GÓRA

2

 Wojciech  MADEJSKI

 RS AKADEMIA ZIELONA GÓRA

3

 Wojtek  MICHLEWICZ

 MKS Juvenia Wrocław

3

 Dawid  TYMCZYSZYN

 Uczniowski Klub Sportowy Jedenastka

5

 Jakub  KUSZTAL

 GKS Czarni Bytom

5

 Nikodem  PROŃ

 GKS Czarni Bytom

 

mężczyźni, waga:  32 -18 zawodników

1

 Filip  CYGAN

 UKS JUDO Mysłowice

2

 artur  WOJAS

 GKS Olimpia Grudziądz

3

 Łukasz  ROSA

 GKS Czarni Bytom

3

 Igor  RYBAK

 Klub Środowiskowy Judo AZS Opole

5

 Kacper   KAŁEK

 UKS Junior Lipno

5

 Tobiasz  KORASADOWICZ

 Klub Środowiskowy Judo AZS Opole

7

 Filip  BRONZEL

 GKS Czarni Bytom

7

 Michał  MAŁOTA

 GKS Czarni Bytom

 

mężczyźni, waga:  35 -18 zawodników

1

 Adam  KOŁODZIEJCZYK

 GKS Czarni Bytom

2

 Kacper  KAPUŚNIAK

 Klub Środowiskowy Judo AZS Opole

3

 Kamil  GRABOWSKI

 PTS Gwardia Bydgoszcz

3

 Muhamed  MUTAYEV

 Judo Koch Szczecin

5

 Olgierd  RYBA

 OŚ AZS POZNAŃ

5

 Mikołaj   SZYMAŃSKI

 MKS Juvenia Wrocław

7

 Szymon  FISTEK

 MKS Juvenia Wrocław

7

 Olaf  URBAŃSKI

 MKS Juvenia Wrocław

 

mężczyźni, waga:  38 -11 zawodników

1

 Bartosz  BURKOWSKI

 WSS Winner Wrocław

2

 Ernest  HOPPE

 Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie

3

 Franciszek  MARKUSZEWSKI

 UKS Aquastacja judo Gdańsk

3

 Oleksi  MARTYNYSHYN

 UKS 10 Bydgoszcz

5

 Kamil  LEWANDOWSKI

 MUKS KOKORO

5

 Marcel  MALICKI

 UKS 10 Bydgoszcz

7

 IGNACY  PIOTROWSKI

 RS AKADEMIA ZIELONA GÓRA

7

 Ondřej   SLAVĚTÍNSKÝ

 Judoklub Jablonec nad Nisou

 

mężczyźni, waga:  42 -28 zawodników

1

 Filip  SŁOŃSKI

 UKS Aquastacja judo Gdańsk

2

 Gerard  DRECKI

 UKS Gimnazjon

3

 Igor   GUZY

 GKS Czarni Bytom

3

 Sergiusz  LONC

 MUKS KOKORO

5

 Dawid  MEKA

 Uczniowski Klub Sportowy Opty Gdynia

5

 Tomasz  RADWAN

 KS Gwardia Łódź

7

 Oliwier  BANIA

 UKS 10 Bydgoszcz

7

 Dawid  SARKISYAN

 STOWARZYSZENIE SPORTOWE POZIOM 303

 

mężczyźni, waga:  46 -6 zawodników

1

 Szymon   ZIMA

 UKS Aquastacja judo Gdańsk

2

 Franciszek  SKIERA

 Klub Środowiskowy Judo AZS Opole

3

 Mateusz  ZAJĄC

 UKS ÓSEMKA Nowa Sól

4

 Antoni  KRUSZYŃSKI

 UKS 10 Bydgoszcz

5

 Eduard  SCHAAB

 Judoklub Jablonec

6

 Dawid  PRZESTACKI

 ULKS Ippon Jarocin

 

mężczyźni, waga:  50 -5 zawodników

1

 Igor PARADOWSKI

 Uczniowski Klub Sportowy Opty Gdynia

2

 Tymoteusz DRANIEWICZ

 MUKS KOKORO

3

 Maximillian MORAWCIK

 Mladost Zilina

4

 Iwan KOBYLAŃSKI  UKS 10 Bydgoszcz

5

 Krzysztof RACZYŃSKI  K.S. Judo Spartakus

 

mężczyźni, waga:  55 -4 zawodników

1

 Maciej DRYTKA  MOS Zatoka Braniewo

2

 Franciszek TALKOWSI  UKS 10 Bydgoszcz

3

 Samuel POPIÓŁKOWSKI  Judo Koch Szczecin

4

 Tymon MIKITA  MKS Juvenia Wrocław

 

mężczyźni, waga:  +55 -6 zawodników

1

 Michał BŁASZCZYKIEWICZ  MLUKS Judo Kcynia

2

 Marek CHORĄŹYK  UKS Ósemka Nowa Sól

3

 Maciej ZALEWSKI  ULKS Ippon Jarocin

4

 Hubert GRZYWACZEWSKI  UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin

5

 Marcel BYCZAK  UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin

6

Tymon ZWIERZCHOWSKI  MUKS KOKORO

 

W pigułce

Kat. K M Ʃ 
U10 30 56 86
U12 49 113 162
U14 74 137 211
U16 148 296 444
U18 18 89 107
 Ʃ 319 691 1010

 

Patronat honorowy

Wójt Gminy Suchy Las

mgr Grzegorz Wojtera

Gościmy

Odwiedza nas 14 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Polska 86.5% Polska
Czechy 4.2% Czechy
USA 3.3% USA

Razem:

48

Krajów
011410
Dzisiaj: 2
Ten tydzień: 9
Ten miesiąc: 160
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com