kobiety, waga: 24 kg - 8 zawodniczek |
||
1 |
Nela CHMIELEWSKA |
Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie |
2 |
Aleksandra ZIELIŃSKA |
MUKS KOKORO |
3 |
Maja KALINOWSKA |
Klub Środowiskowy Judo AZS Opole |
4 |
Matylda PODHORODECKA |
Klub Środowiskowy Judo AZS Opole |
kobiety, waga: 27 kg - 2 zawodniczki |
||
1 |
Oliwia SZUMNA |
UKS Junior Lipno |
2 |
Agnieszka KROLL |
MLUKS JUDO KCYNIA |
kobiety, waga: 30 kg - 10 zawodniczek |
||
1 |
Maja KOMANDER |
GKS Czarni Bytom |
2 |
Wiktoria JABŁOŃSKA |
Bydgoski Klub Sportowy Judo |
3 |
Alicja KULCZYŃSKA |
Poznański Klub Sportowy OLIMPIA |
3 |
Marcelina PYTLAK |
UKS Chodzież |
5 |
Iga KACZMAREK |
UKS Szóstka Rawicz |
5 |
Alina WALECKA |
Klub Środowiskowy Judo AZS Opole |
7 |
Lena FREJLICH |
UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin |
7 |
Ewelina KEMPA |
UKS Szóstka Rawicz |
kobiety, waga: 33 kg - 5 zawodniczek |
||
1 |
Gabriela WALAS |
UKS OLIMP Nowa Sól |
2 |
Małgorzata BORCOWSKA |
UKS Aquastacja judo Gdańsk |
3 |
Weronika MAJCHRZAK |
UKS 2 Judo Nakło |
4 |
Angelika NOWAK |
UKS Szóstka Rawicz |
5 |
Natasza PANFIL |
UKS Chodzież |
kobiety, waga: 36 kg - 2 zawodniczki |
||
1 |
Lena JANKOWIAK |
UKS Szóstka Rawicz |
2 |
Justyna NOWAK - ZWOLIŃSKA |
Klub Środowiskowy Judo AZS Opole |
kobiety, waga: 40 kg - 3 zawodniczki |
||
1 |
Amelia JURDECZKA |
UKS Szóstka Rawicz |
2 |
Amelia STEFAŃSKA |
UKS PCS Praskie Centrum |
3 |
Blanka NICIŃSKA-DYLAK |
UKS OLIMP Nowa Sól |
mężczyźni, waga: 23 kg - 7 zawodników |
||
1 |
Marcel STRACH |
MKS Juvenia Wrocław |
2 |
Michał KRZEBIETKE |
Akademia Judo Dragon |
3 |
Kacper DUDZIEC |
Victoria Judo Poznań |
|
Tymoteusz IDZIKOWSKI |
UKS Gimnazjon |
mężczyźni, waga: 26 kg - 10 zawodników |
||
1 |
Wojciech SOBCZAK |
UKS JUDO Mysłowice |
2 |
Maurycy SZKUDLARZ |
UKS Gimnazjon |
3 |
Wojtek BALCEREK |
UKS Szóstka Rawicz |
3 |
Ksawery JATCZAK |
UKS ÓSEMKA Nowa Sól |
5 |
Wiktor JASZECKI |
MUKS KOKORO |
5 |
Franciszek OSTOJA-ZAGÓRSKI |
UKS Gimnazjon |
7 |
Adam BRZÓZKA |
UKS ÓSEMKA Nowa Sól |
7 |
Sebastian WOJTYSIAK |
MUKS KOKORO |
mężczyźni, waga: 29 kg - 11 zawodników |
||
1 |
Krzysztof CZURYŁO |
UKS Aquastacja judo Gdańsk |
2 |
Antoni FIGASZEWSKI |
UKS Górnik Konin |
3 |
Brayan ELIASZ |
UKS Szóstka Rawicz |
3 |
Alan HOPPE |
Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie |
5 |
Gracjan ŁUCKI |
UKS Chodzież |
5 |
Filip SOBEK |
UKS Gimnazjon |
7 |
Mikołaj KRUPIEŃCZYK |
UKS Szóstka Rawicz |
7 |
Igor SZMID |
UKS Szóstka Rawicz |
mężczyźni, waga: 32 kg - 7 zawodników |
||
1 |
Jakub TWARDOWSKI |
UKS 2 Judo Nakło |
2 |
Mikołaj KURZAWA |
Victoria Judo Poznań |
3 |
Michał BREWCZYŃSKI |
MUKS KOKORO |
3 |
Jędrzej NOWAK |
Judo Koch Szczecin |
mężczyźni, waga: 35 kg - 9 zawodników |
||
1 |
Jakub PAWLAK |
UKS Aquastacja judo Gdańsk |
2 |
Szymon STODOLNIK |
MOS ZATOKA BRANIEWO |
3 |
Filip SEDA |
UKS OLIMP Nowa Sól |
3 |
Bartek WYCISZKIEWICZ |
UKS ÓSEMKA Nowa Sól |
5 |
Szymon BIAŁAS |
UKS OLIMP Nowa Sól |
5 |
Jakub WOJTYNIAK |
UKS ÓSEMKA Nowa Sól |
7 |
Bartosz DRANIEWICZ |
MUKS KOKORO |
7 |
Sebastian NOWOTNIK |
UKS OLIMP Nowa Sól |
mężczyźni, waga: 38 kg -5 zawodników |
||
1 |
Jędrzej DRECKI |
UKS Gimnazjon |
2 |
Aleksander JURA |
Judo Koch Szczecin |
3 |
Jakub STACHOWIAK |
UKS Gimnazjon |
3 |
Wiktor WŁOCŁAWSKI |
UKS Gimnazjon |
5 |
Kamil NOWAK |
UKS Szóstka Rawicz |
mężczyźni, waga: 42 kg -4 zawodników |
||
1 |
Mateusz WYRĘBIAK |
Victoria Judo Poznań |
2 |
Mateusz MURZYDŁO |
UKS Gimnazjon |
3 |
Jakub BESZCZYŃSKI |
UKS Szóstka Rawicz |
3 |
Marcel GUMNY |
UKS Gimnazjon |
mężczyźni, waga: 46 kg -1 zawodnik |
||
1 |
Wojciech KOZŁOWSKI |
MUKS KOKORO |
mężczyźni, waga: 50 kg -1 zawodnik |
||
1 |
Jeremiasz SZELUKOWSKI |
UKS Szóstka Rawicz |