kobiety, waga: 24 kg - 8 zawodniczek

1

 Nela  CHMIELEWSKA

 Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie

2

 Aleksandra  ZIELIŃSKA

 MUKS KOKORO

3

 Maja  KALINOWSKA

 Klub Środowiskowy Judo AZS Opole

4

 Matylda  PODHORODECKA

 Klub Środowiskowy Judo AZS Opole

 

kobiety, waga: 27 kg - 2 zawodniczki

1

 Oliwia   SZUMNA

 UKS Junior Lipno

2

 Agnieszka  KROLL

 MLUKS JUDO KCYNIA

 

kobiety, waga: 30 kg - 10 zawodniczek

1

 Maja  KOMANDER

 GKS Czarni Bytom

2

 Wiktoria  JABŁOŃSKA

 Bydgoski Klub Sportowy Judo

3

 Alicja  KULCZYŃSKA

 Poznański Klub Sportowy OLIMPIA

3

 Marcelina  PYTLAK

 UKS Chodzież

5

 Iga  KACZMAREK

 UKS Szóstka Rawicz

5

 Alina  WALECKA

 Klub Środowiskowy Judo AZS Opole

7

 Lena  FREJLICH

 UKS-47 Judo Bushido-Morus Szczecin

7

 Ewelina  KEMPA

 UKS Szóstka Rawicz

 

kobiety, waga: 33 kg - 5 zawodniczek

1

 Gabriela  WALAS

 UKS OLIMP Nowa Sól

2

 Małgorzata  BORCOWSKA

 UKS Aquastacja judo Gdańsk

3

 Weronika  MAJCHRZAK

 UKS 2 Judo Nakło

4

 Angelika  NOWAK

 UKS Szóstka Rawicz

5

 Natasza  PANFIL

 UKS Chodzież

 

kobiety, waga: 36 kg - 2 zawodniczki

1

 Lena  JANKOWIAK

 UKS Szóstka Rawicz

2

 Justyna  NOWAK - ZWOLIŃSKA

 Klub Środowiskowy Judo AZS Opole

 

kobiety, waga: 40 kg - 3 zawodniczki

1

 Amelia  JURDECZKA

 UKS Szóstka Rawicz

2

 Amelia  STEFAŃSKA

 UKS PCS Praskie Centrum

3

 Blanka  NICIŃSKA-DYLAK

 UKS OLIMP Nowa Sól

 

mężczyźni, waga: 23 kg - 7 zawodników

1

 Marcel  STRACH

 MKS Juvenia Wrocław

2

 Michał  KRZEBIETKE

 Akademia Judo Dragon

3

 Kacper  DUDZIEC

 Victoria Judo Poznań

 

Tymoteusz IDZIKOWSKI

  UKS Gimnazjon

 

mężczyźni, waga: 26 kg - 10 zawodników

1

 Wojciech  SOBCZAK

 UKS JUDO Mysłowice

2

 Maurycy  SZKUDLARZ

 UKS Gimnazjon

3

 Wojtek  BALCEREK

 UKS Szóstka Rawicz

3

 Ksawery  JATCZAK

 UKS ÓSEMKA Nowa Sól

5

 Wiktor  JASZECKI

 MUKS KOKORO

5

 Franciszek  OSTOJA-ZAGÓRSKI

 UKS Gimnazjon

7

 Adam  BRZÓZKA

 UKS ÓSEMKA Nowa Sól

7

 Sebastian  WOJTYSIAK

 MUKS KOKORO

 

mężczyźni, waga: 29 kg - 11 zawodników

1

 Krzysztof   CZURYŁO

 UKS Aquastacja judo Gdańsk

2

 Antoni   FIGASZEWSKI

 UKS Górnik Konin

3

 Brayan  ELIASZ

 UKS Szóstka Rawicz

3

 Alan  HOPPE

 Klub Sportowy Judo Gwardia w Koszalinie

5

 Gracjan  ŁUCKI

 UKS Chodzież

5

 Filip  SOBEK

 UKS Gimnazjon

7

 Mikołaj  KRUPIEŃCZYK

 UKS Szóstka Rawicz

7

 Igor  SZMID

 UKS Szóstka Rawicz

 

mężczyźni, waga: 32 kg - 7 zawodników

1

 Jakub  TWARDOWSKI

 UKS 2 Judo Nakło

2

 Mikołaj  KURZAWA

 Victoria Judo Poznań

3

 Michał  BREWCZYŃSKI

 MUKS KOKORO

3

 Jędrzej  NOWAK

 Judo Koch Szczecin

 

mężczyźni, waga: 35 kg - 9 zawodników

1

 Jakub  PAWLAK

 UKS Aquastacja judo Gdańsk

2

 Szymon   STODOLNIK

 MOS ZATOKA BRANIEWO

3

 Filip  SEDA

 UKS OLIMP Nowa Sól

3

 Bartek  WYCISZKIEWICZ

 UKS ÓSEMKA Nowa Sól

5

 Szymon  BIAŁAS

 UKS OLIMP Nowa Sól

5

 Jakub  WOJTYNIAK

 UKS ÓSEMKA Nowa Sól

7

 Bartosz  DRANIEWICZ

 MUKS KOKORO

7

 Sebastian  NOWOTNIK

 UKS OLIMP Nowa Sól

 

mężczyźni, waga: 38 kg -5 zawodników

1

 Jędrzej  DRECKI

 UKS Gimnazjon

2

 Aleksander  JURA

 Judo Koch Szczecin

3

 Jakub  STACHOWIAK

 UKS Gimnazjon

3

 Wiktor  WŁOCŁAWSKI

 UKS Gimnazjon

5

 Kamil  NOWAK

 UKS Szóstka Rawicz

 

mężczyźni, waga: 42 kg -4 zawodników

1

 Mateusz  WYRĘBIAK

 Victoria Judo Poznań

2

 Mateusz   MURZYDŁO

 UKS Gimnazjon

3

 Jakub  BESZCZYŃSKI

 UKS Szóstka Rawicz

3

 Marcel  GUMNY

 UKS Gimnazjon

 

mężczyźni, waga: 46 kg -1 zawodnik

1

 Wojciech  KOZŁOWSKI

 MUKS KOKORO

 

mężczyźni, waga: 50 kg -1 zawodnik

1

 Jeremiasz  SZELUKOWSKI

 UKS Szóstka Rawicz

W pigułce

Kat. K M Ʃ 
U10 30 56 86
U12 49 113 162
U14 74 137 211
U16 148 296 444
U18 18 89 107
 Ʃ 319 691 1010

 

Patronat honorowy

Wójt Gminy Suchy Las

mgr Grzegorz Wojtera

Gościmy

Odwiedza nas 8 gości oraz 0 użytkowników.

Licznik odwiedzin

Polska 83.9% Polska
USA 4.8% USA
Czechy 4.0% Czechy

Razem:

54

Krajów
012182
Dzisiaj: 3
Ten tydzień: 22
Ten miesiąc: 44
JSN Epic template designed by JoomlaShine.com